Wynajem aut na minuty we Wrocławiu – jak wynająć?

Wynajem aut na minuty we Wrocławiu – jak wynająć?

Możliwość wynajęcia samochodu na minuty jest dla kierowców poruszających się po wrocławskich ulicach ogromnym udogodnieniem. Usługa ta nie bez powodu cieszy się tak dużym powodzeniem. Chętnie korzystają z niej zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne.

Jakie zalety ma wynajem aut na minuty?

Wynajem samochodów na minuty to usługa, która ma sporo zalet. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu, a niejednokrotnie również i pieniędzy – zwłaszcza że kierowca płaci tylko za czas przejazdu i pokonany dystans. To wygodny sposób na poruszanie się po Wrocławiu bez korzystania z transportu publicznego. Jeśli ktoś potrzebuje pojazdu np. na kilka godzin, to jest to dla niego idealne rozwiązanie. Istotny w omawianym kontekście jest także aspekt ekologiczny – jeden współdzielony samochód zastępuje parę prywatnych aut, a to w zakorkowanym Wrocławiu odgrywa niebagatelną rolę.  Nie jest żadną przesadą stwierdzenie, że usługa minutowego najmu aut przyczynia się do rozładowania natężenia ruchu w mieście.

 

Jak wynająć samochód na minuty we Wrocławiu?

Chcąc korzystać z omawianej usługi, należy w pierwszej kolejności zainstalować na telefonie aplikację PANEK CarSharing, a następnie się w niej zarejestrować. Cała procedura zajmuje niewiele czasu. Prezentowana usługa jest w całości obsługiwana z poziomu aplikacji. Bez niej nie da się otworzyć auta oraz zakończyć najmu. Ponadto aplikacja służy też do opłacania przejazdów, namierzania wolnych samochodów oraz zgłaszania usterek. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie – bez podpisywania umów i załatwiania formalności w stacjonarnym biurze. Samochody odbiera się i zostawia w strefach obsługiwanych przez usługodawcę. Jeśli jednak samochód niezbędny jest na dłużej, np. na parę dni, wówczas bardziej opłaca się wypożyczyć auto na doby. Wrocław także i pod tym względem ma dobrze rozbudowaną ofertę.

 

Kto może wynająć auto na minuty we Wrocławiu?

Usługa najmu aut na minuty we Wrocławiu jest adresowana do bardzo szerokiego grona odbiorców – indywidualnych i komercyjnych. Warunkiem jest posiadanie ważnego prawa jazdy.

 https://panekcs.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − 4 =