Przegląd bezkielichowych kształtek żeliwnych Duker

Przegląd bezkielichowych kształtek żeliwnych Duker

Kształtki żeliwne Duker są produktami, które są chętnie wybierane przez fachowców, instalatorów czy hydraulików. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ są to produkty, które cechuje wysoka jakość wykonania. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat bezkielichowych kształtek żeliwnych? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem!

Kształtki żeliwne Duker – najwyższa jakość wykonania potwierdzona przez ekspertów!

O wszystkich parametrach, a także i zaletach kształtek Duker decyduje materiał, z jakiego zostały one wykonane. Żeliwo jest bowiem materiałem, które cechuje wysoka odporność na zużycie. Jest to materiał odporny na działanie temperatur oraz korozji. Poza tym żeliwo zastosowane w kształtkach Duker ma właściwości wygłuszające oraz niepalne.

Bezkielichowe rury żeliwne odpływowe są produktem flagowym marki Duker. Produkt ten już w roku 1967 uzyskał atest PA-I1609. Na przestrzeni lat producent utrzymywał i utrzymuje ten sam poziom jakości wytwarzanych produktów, co z całą pewnością nie jest łatwe. System rur odpływowych Duker jest tak samo niezawodny, podkreślają to wykonawcy, hydraulicy. Systemy te opierają się na normie DIN EN 877.

Żeliwo Duker sprawdzi się podczas wykonywania systemów odwadniających budynki, instalacji odwadniających grunty czy kanały przyłączeniowe. Zakres średnic bezkielichowych kształtek Duker kształtuje się od DN 40 do DN 600 włącznie. Europejska norma DIN EN 877 zawiera wymogi dotyczące materiałów, wymiarów, właściwości mechanicznych oraz wielu innych cechach. Jest ona obowiązująca dla wielu kształtek, rur, części czy złączy. Żeliwo Duker nie tylko odpowiadają wyżej wymienionej normie, to jeszcze pod wieloma względami ją przewyższają.

kształtki Duker

Wysokiej jakości szare żeliwo – kształtki bezkielichowe Duker

Bezkielichowe kształtki Duker zostały wykonane z żeliwa szarego. Jest to materiał odpowiadający normom DIN EN 1561. Jest to więc stop żelazowo-węglowy o wysokiej zawartości grafitu. Grafit jest rozłożony równomiernie w podstawowej masie w postaci drobnych płytek. Żeliwo szare, z którego zostały wykonane kształtki Duker, są niezwykle wytrzymale, odporne na zużywanie czy na korozje. Żeliwo szare posiada także wysoki współczynnik izolacji akustycznej. Nawet bez specjalnych, dodatkowych izolacji.

Gdzie kupić żeliwo Duker w dobrej cenie?

Żeliwo Duker kupić można zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w sklepach instalacyjnych internetowych. Wybór ich jest spory, chociaż jak wspominają instalatorzy największy wybór kształtek bezkielichowych Duker znajduje się w hurtowni hydraulicznej Proterm z Bydgoszczy. To właśnie tam żeliwo pod tego producenta dostępne jest w najbardziej konkurencyjnych na rynku cenach. Poza tym sklep gwarantuję szybką realizację zamówień, bezpieczny i tani transport, a także wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia.

1 komentarz do “Przegląd bezkielichowych kształtek żeliwnych Duker

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć + siedemnaście =