Garnitury biznesowe szyte na miarę

Garnitury biznesowe szyte na miarę

Dobrze ubrany mężczyzna odruchowo budzi szacunek, a także wygląda jak profesjonalista w swojej dziedzinie, więc jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. Jest wizytówką reprezentowanej przez siebie firmy! Dlatego posiadanie eleganckiego garnituru w świecie biznesu jest tak niezwykle istotne. Najlepszym wyborem jest oczywiście garnitur na miarę – idealnie dopasowany do typu sylwetki. Należy wspomnieć, że skrojony pod czujnym okiem krawców strój zapewnia wygodę i komfort użytkowania, co również ma ogromny wpływ na prezencję jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur biznesowy niczym wizytówka

Wybierając model w sklepie, nawet tym specjalizującym się w męskich garniturach i oferującym towary z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju w sposób idealny. Najpewniej i tak czeka Was wizyta u krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. Warto mieć na uwadze, że pozornie niewielkie poprawki choć konieczne, czasem znacząco wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się dobrze układać. Co więcej – standardowy krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej figurze, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała.

Bądźmy szczerzy – nie wszyscy jesteśmy obdarzeni „idealną męską” budową ciała (szerokie barki i ramiona, wąskie biodra, brak brzucha). Jednak nie oznacza to, że nie możemy, dzięki garniturowi na miarę, stworzyć iluzji idealnej sylwetki. Dodatkowo – wybierając garnitur ze sklepu musimy wziąć pod uwagę ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w podobnym lub – co gorsza – identycznym garniturze.

Może nie jest to faux pas, niemniej sprawi, że możecie poczuć się mniej komfortowo i stracić nieco na pewności siebie (porównując garnitur na sobie i na tej drugiej osobie).

Urok niepowtarzalności

Wybierając garnitur biznesowy szyty na miarę macie pewność, że otrzymujecie jedyny w swoim rodzaju produkt, który został spersonalizowany zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Ma to olbrzymie znaczenie, również kiedy mówimy o pewnej szczególnej okazji, jaką jest ślub. Garnitur ślubny czy smoking ślubny sprawią, że również Pan Młody poczuje się szczególnie tego dnia. Garnitur do ślubu cechuje się oczywiście innym wymogami niż garnitur biznesowy niemniej pewne elementy pozostają takie same. Pozornie drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na cygaretki czy telefon wpływa na komfort noszenia ubrania, które staje się czymś więcej niż tylko i wyłącznie okryciem wierzchnim. Macie też pewność, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. Najlepiej sprawdzają się materiały naturalne, ponieważ lepiej dostosowują się do sylwetki i zapewniają dobre przewietrzenie ciała. Taki garnitur to ubiór, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi krawieckie

Szycie garniturów (i nie tylko) na miarę to nasza pasja! W naszej pracowni krawieckiej potrzeby klienta są stawiane na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas celem. Zdajemy sobie sprawę, jak istotny w biznesie jest prestiżowy wygląd. Z tego powodu tworzone przez nas ubrania są zawsze najwyższej jakości, aby mogły spełnić oczekiwania klientów. Przez lata działalności zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu reprezentantów nie tylko z biznesowej branży, którzy z dumą nosili uszyte przez nas ubrania. Oczywiście oprócz garniturów szyjemy również fraki na miarę, surduty na miarę i smokingi na miarę. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami na www.pracowniakrawiecka.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − 8 =